Our brands

Categories
 
 
 
 
 

HILL-AUDIO

Anglická spoločnosť Hill Audio bola založená v roku 2008 a už od začiatku sa zaradila medzi popredných svetových výrobcov hudobných systémov. Najskôr sa zameriavala na všeobecnú elektroniku a zosilňovače zvuku, ako aj na multiroom systémy.
Ich spoľahlivé zosilňovače si získali okamžitú popularitu medzi montážnikmi a zvukármi.
Vďaka množstvu ďalších kvalitných produktov sa spoločnosť Hill Audio stala obľúbenou značkou s inštalačnými zvukovými systémami v rôznych krajinách.


www.hill-audio.com

 

FONESTAR

Španielska spoločnosč FONESTAR bola založená ako malá dielňa, v ktorej sa vyrábali elektrónkové rádiá, gramofónové ihly, kazetové prehrávače atď.. Postupne sa stala skvelou značkou s viac ako 100 zamestnancami a s pôsobnosťou na piatich svetových kontinentoch. Po viac ako 70 rokoch nahromadených skúseností má vlastnú výrobu v Španielsku a Ázii. Fonestar sa zameriava na výrobu profesionálnych audio zariadení, PA inštalačných ozvučovacích a telekomunikačných zariadení a širokú škálu spotrebnej elektroniky. Inžinieri FONESTAR navrhujú inštalácie pre verejné a súkromné ​​budovy, letiská, štadióny, pretekárske dráhy atď..


www.fonestar.com

 

MASTER AUDIO

Talianska spoločnosť MASTER AUDIO od roku 1981 pôsobí v oblasti distribúcie elektronických a ozvučovacích zariadení. Ponúka kvalitné výrobky za rozumnú cenu. Vďaka skúsenostiam získaným v priebehu rokov sa spoločnosť stala jedným z najväčších talianskych distribútorov profesionálnej zvukovej a auto hi-fi techniky.

Online katalóg www.masteraudionline.com obsahuje viac ako 500 položiek.

www.masteraudionline.com

 

SICA

Talianska značka SICA vznikla v roku 1979. Skupina mladých mužov s láskou a vášňou pre hudbu a hi-fi vytvorila trh s reproduktormi. Spoločnosť má vlastné na zakázku navrhnuté a vyrobené poloautomatické výrobné linky, ktoré spájajú presnosť a kvalitu s typickou tvorivosťou "vyrobené v Taliansku". Ich prispôsobivosť produktov spolu s dynamickým prístupom k výrobe umožnili tejto značke získať si všetky medzinárodné trhy na piatich svetových kontinentoch.
SICA sa snaží vychádzať v ústrety svojim zákazníkom s cieľom splniť aj tie najzložitejšie požiadavky. Vyrábajú reproduktory pre všetky oblasti použitia od PA, profesionálne, Hi-Fi, až po reproduktory pre hudobné nástroje. Tieto reproduktory sú obľúbené po celom svete. Skúsenosťi a profesionálny prístup umožnili značke SICA získať licenciu na vývoj a výrobu reproduktorov značky JENSEN, ktorej reproduktory napísali históriu elektrického gitarového zvuku v minulom storočí a vývoj nových gitarových reproduktorov pre budúce storočie.

www.sica.it
 
 

JENSEN

Peter Laurits Jensen sa narodil v roku 1886 v Dánsku a venoval svoj život inováciám a reproduktorom pre hudobné nástroje. Značka JENSEN pokračuje v tejto tradícii dodnes.

Spoločnosť Jensen Radio Manufacturing Company  bola založená v Chicagu roku 1927 a vyrábala reproduktory pre vojenské účely aj rádiá.  Neskôr začala vyrábať komerčné reproduktory pre verejné použitie. Už v roku 1929 spoločnosť Jensen vyrobila 60% všetkých reproduktorov, ktoré boli dodávané nezávislým výrobcom rozhlasových prijímačov. Jensen vyrobil prvý viacnásobný reproduktorový systém a predstavil prvý permanentný magnet, dynamický reproduktor a prvý komerčný kompresný výškový reproduktor. Jensen tiež vyvinul prvú basreflexovú reprosústavu a prvý komerčný koaxiálny reproduktor. Od polovice štyridsiatych rokov 20. storočia začal Leo Fender používať pre svoje gitarové kombá reproduktory Jensen pre ich vynikajúci zvuk. Počas 40., 50. a 60. rokov 20. storočia Fender, Ampeg, Gibson a všetci ostatný veľký výrobcovia zosilňovačov používali reproduktory JENSEN do svojich systémov pre ozvučenie hudobných nástrojov. Koncom 60-tych rokov spoločnosť JENSEN z výrobou skončila. V roku 1996 spoločnosť SICA prijala výzvu na oživenie legendárnych Jensenových reproduktorov.

Značka JENSEN je synonymom klasického štílu, a dnes aj priekopníkom vo vývoji najmodernejších reproduktorov.
 

LOTRONIC

Belgická spoločnosť LOTRONIC bola založená v roku 2007 skupinou ľudí s dlhoročnými skúsenosťami v obchodovaní s elektronickými a zvukovými zariadeniami. S ročnou mierou rastu viac ako 20% sa spoločnosť rýchlo stala významným hráčom na európskom trhu so sortimentom zvukovej a sveteľnej techniky. Má zastúpenie vo viac ako 30 krajinách prostredníctvom národných alebo miestnych distribútorov, maloobchodníkov, hypermarketov a e-shopov. Spoločnosť LOTRONIC vlastní nasledovné obchodné značky: IBIZA, LTC, MADISON, Party Light & Sound, BOOST, BST a AFX.

www.lotornic.com
www.ltc-audio.com
 

MADISON

MADISON je Belgická Hifi značka pre tých, ktorí hľadajú vynikajúcu kvalitu zvuku za dostupné ceny.
Produkty tejto značky sa predávajú vo veľkých obchodných reťazcoch ako Carrefoure, Media Markt, ...

www.madison-sound.com
 

BST

Francúzka spoločnosť s 50 ročnou históriou je momentálne súčasťou nadnárodnej korporácie Lotronic.
BST pro sú výrobky určené pre pevné inštalácie v komerčných budovách ako sú obchody , hotely reštaurácie, školy...

www.bst-dj.com
 

AFX LIGHT

AFX je obchodná značka spoločnosti BST pre kvalitné a cenovo atraktívne produkty svetelnej techniky, laserov, dymostrojov a efektovych systémov pre DJ, rentalové spoločnosti a inštalácie v zábavných podnikoch.

www.afx-light.com

 

 

IBIZA SOUND & LIGHT

IBIZA LIGHT & SOUND je značka produktov zvukovej a svetelnej techniky pre začínajúcich DJ-ov, zabávačov, pre klubových a iných nadšencov, ktorí hľadajú spotrebné zariadenia za nízke ceny. Značka ponúka vynikajúci pomer hodnoty tovaru za dobrú cenu. Veľká ponuka svetelných a zvukových zariadení. Je to vedúca značka v rôznych segmentoch trhu. IBIZA je momentálne súčasťou nadnárodnej korporácie Lotronic.

www.ibiza-light.com

 

PARTY LIGHT & SOUND

PARTY LIGHT & SOUND je značka produktov zvukovej a svetelnej techniky pre začínajúcich DJ-ov, zabávačov a iných párty nadšencov, ktorí hľadajú spotrebné zariadenia za nízke ceny. Značka ponúka vynikajúci pomer hodnoty tovaru za dobrú cenu. Veľká ponuka svetelných a zvukových zariadení. Značka je líder v produktovej skupine "entry level". PARTY je momentálne súčasťou nadnárodnej korporácie Lotronic.

 

BSA

BSA je slovenská značka spoločnosti BSACOUSTIC. Vznikla pre označovanie vlastných výrobkov profesionálnej a inštalačnej ozvučovacej techniky.
 

Accusonic - Audio Reserch

Kanadská spoločnosť má 40 ročnú históriu. V minulosti sa vo veľkej miere venovala výrobe hifi reprosústav a dodávala komponenty pre veľa renomovaných kanadskych výrobcov reprosústav.
Produkuje hifi reproduktory, auto reproduktory, kvalitné inštalačné reproduktory pre domáce a komerčné účely. Široká ponuka obsahuje prepojovacie káble, konektory, komponenty pre výrobcov reprosústav atď..
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Full (Desktop) version